top of page
Anna Ptasiński szkolenie blefaroplastyka

lek. Anna Ptasiński

Okulista

Jestem absolwentką studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywałam w trakcie licznych szkoleń i kursów, uczestniczyłam również w stażach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Między innymi, w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, Szwajcarii, Izraelu a także w Japonii, Turcji i na Wyspach Brytyjskich. Dzięki udziałowi w szkoleniach i kongresach zapoznawałam się z najnowszymi technikami zabiegowymi z zakresu mikrochirurgii oka, blefaroplastyki (korekcja powiek) oraz medycyny estetycznej.
Poza pracą interesuję się podróżami, uwielbiam poznawać nowe kultury, regionalne smaki charakterystyczne dla danego klimatu.

 

Lek. Anna Ptasiński to wysokiej klasy specjalistka w zakresie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych okolic oczu oraz zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje ją wysoka kultura pracy i bardzo profesjonalne podejście do pacjentów.

Anna Sieja- Bujewska kurs blefaroplastyka

dr n.med. Anna Sieja- Bujewska

Okulista

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a od 2013 roku specjalistą chorób oczu dzieci i dorosłych. W 2016 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską i otrzymała mtytuł doktora nauk medycznych. Podczas specjalizacji odbyłam dwuletni staż w prestiżowym szpitalu Eye & Ear Hospital w Dublinie, gdzie zdobywałam wiedzę teoretyczna, a przede wszystkim praktyczną.

 

Na co dzień dr Sieja-Bujewska pracuje w Centrum Okulistycznym we Wrocławiu, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu oraz chirurgią plastyczną powiek.
Okuloplastyka, czyli operacje plastyczne na aparacie ochronnym oka, a także zabiegi estetyczne w tej okolicy od zawsze były jej pasją, dlatego dr Sieja-Bujewska nieustannie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie na licznych konferencjach i kursach w kraju i za granicą.

Let's Get
Social

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page